Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ROLEPLAY

Lomu spēle (angļu: Role-playing game vai saīsinājumā RPG) ir spēle, kuras dalībnieki pieņem izdomāta tēla lomu. Dalībnieki nosaka savu personāžu darbību atkarībā no tā personalizācijas, un tas izdodas vai nesanāk atkarībā no spēles sistēmas un veiksmes. Noteikumu ietvarā, spēlētāji var improvizēt; viņu izvēles ietekmē spēles virzienu un iznākumu.

Multi Theft Auto: San Andreas

Multi Theft Auto (MTA) ir vairāku spēlētāju modifikācija, kas paredzēta Microsoft Windows versijai Rockstar North spēlēs Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto. Grand Theft Auto: San Andreas, modifikācija arī kalpo kā atvasināts dzinējs Rockstar RenderWare interpretācijai.

Sign in to follow this  
FizzyS

[MOD] -FizzyS

Recommended Posts

Invision Community

Prasības

*Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus!

*Jābūt vismaz 250 ierakstiem!

*Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam!

*Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!

*Jāpārzina perfekti latviešu valodu un jāraksta gramatiski pareizi!

Anketa

Vārds Uzvārds:Mārtiņš (uzvārdu neatklāšu)

Vecums: 15 gadi

Links uz ''sasveicināšanos'' :

Pieredze moderatora amatā:Pieredzes nav ,bet domāju ,ka katram ir vismaz 1 iespēja pameiģināt ko jaunu

Kādēļ mums būtu jāzuņem Jūs šajā amatā?:Tāpēc ,ka tiek meklēti moderātori un es spēšu ar savu aktivitāti pārskatīt forumu un pildīšu savus pienākumus tikai lai forumam būtu labāk.

Motivācijas vēstule:Motivēju pats sevi ,jo redzu ,ka tiek meklēti jauni moderātori un forumā esmu reģistrējies jau 2 janvāri un redzu ka tiešam te tadu nav.Nolēmu pieteikties.

Esmu 15 gadus jauns un domāju ,ka 15 gados cilvēkam ir galva uz pleciem.Esmu komunikabls un jautrs patīk daudz sazināties ar cilvēkiem un dalītis ar savu pieredzi un sniegt daudz informācijas.Domāju ,ka šis darbiņš man nebūs grūts ,jo esmu pieradis pie kautkā tāda.Zinu ,ka forumā ir savi noteikumi un es tiem sekoju un cenšos tos nepārkāpt ,bet ... nevisi to tā dara moderātoram vajag aizrādīt un viņam vajag būt savam asumam un man tāds ir tāpec es ticu sev ,ka es šo visu varēšu pavilkt.Ceru ,ka sapratāt manu domu.

• Patīk 1