Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ROLEPLAY

Lomu spēle (angļu: Role-playing game vai saīsinājumā RPG) ir spēle, kuras dalībnieki pieņem izdomāta tēla lomu. Dalībnieki nosaka savu personāžu darbību atkarībā no tā personalizācijas, un tas izdodas vai nesanāk atkarībā no spēles sistēmas un veiksmes. Noteikumu ietvarā, spēlētāji var improvizēt; viņu izvēles ietekmē spēles virzienu un iznākumu.

Multi Theft Auto: San Andreas

Multi Theft Auto (MTA) ir vairāku spēlētāju modifikācija, kas paredzēta Microsoft Windows versijai Rockstar North spēlēs Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto. Grand Theft Auto: San Andreas, modifikācija arī kalpo kā atvasināts dzinējs Rockstar RenderWare interpretācijai.

Generalis

[MOD] -Ģenerālis

Recommended Posts

Invision Community

Prasības

*Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 mēnešus!(-)

*Jābūt vismaz 250 ierakstiem!(-)

*Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam!(Nav)

*Vecumam jābūt vismaz 16 gadiem!(18+)

*Jāpārzina perfekti latviešu valodu un jāraksta gramatiski pareizi!(Ir laba bet tā daudz ko protu,bet dzīvoju USA jeb ASV)

Anketa

Vārds Uzvārds:Markus Dominick's

Vecums: 18 gadi.

Links uz ''sasveicināšanos'' :

Pieredze moderatora amatā:Man ir pieredze strādājot par Moderātoru un zinu tā pienākumus.Bet Moderātroam ir jāvaktē Forums lai neviens nepārkāptu Foruma Noteikumus ja kāds protams viņus pārkāpj Foruma Moderātorams viņš ir jāsoda.

Kādēļ mums būtu jāzuņem Jūs šajā amatā?:Šajā amatā vēlos pieteikties tāpēc ka redzu jums ir nepieciešami Moderātori ar pieredzi un tie kas to prot un ir zināšanas tāpēc mēģinu tagad pieteikties par (MOD)

Motivācijas vēstule:Tā tad šajā serverī vēlos kļūt par Moderātoru tāpēc kad viņi jums ir nepieciešami lai pieskatītu forumu kamēr kāds no Adminiem vai īpašniekiem nav Online un Moderātoram ir jāsoda tie kas ir pārkāpuši Foruma notiekumus un ja to dara atkārtoti ir jāliek liegums uz Forumu.Un pieredze man ir un esmu pats bijis Moderātors kā jau teicu "Sasveicināšanas Vēstulē"Man ir pieredze un vēlos to pārādīt citiem.

dalbojobs… antirekomendacija

• Patīk 1

Bēdīgi lasīt pieteikumu, pļiku pļaku vien tik ir. Ko tu domāji pirms rakstīji, šo pieteikumu uz mod, es varu teikt kad redzu 10 minūšu darbu ko esi veltījis. Anti-rekomendācija