Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ROLEPLAY

Lomu spēle (angļu: Role-playing game vai saīsinājumā RPG) ir spēle, kuras dalībnieki pieņem izdomāta tēla lomu. Dalībnieki nosaka savu personāžu darbību atkarībā no tā personalizācijas, un tas izdodas vai nesanāk atkarībā no spēles sistēmas un veiksmes. Noteikumu ietvarā, spēlētāji var improvizēt; viņu izvēles ietekmē spēles virzienu un iznākumu.

Multi Theft Auto: San Andreas

Multi Theft Auto (MTA) ir vairāku spēlētāju modifikācija, kas paredzēta Microsoft Windows versijai Rockstar North spēlēs Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto. Grand Theft Auto: San Andreas, modifikācija arī kalpo kā atvasināts dzinējs Rockstar RenderWare interpretācijai.

Generalis

[GameMaster's]Ģenerālis

Recommended Posts

Invision Community

PIETEIKUMS UZ RP SKOLOTĀJU

Prasības

~ Jabūt reģistrētam forumā vismaz 3 nedēļas(-)

~ Jabūt vismaz veiktiem 150 ierakstiem forumā(-)

~ Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam ( WARN! )(-)

~ Jābūt vismaz 16 gadus vecam(18+)

~ Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī(-)

~ Serverī jābūt nospēlētām vismaz 130 stundām(-) Nav jo serveris vēl nau atvērts bet ta kad būš tad būšu aktīvs visu laiku.

Anketa

Tavs Vārds:Markus Dominick's

Vecums:18

Pieredze RolePlay Jomā!?:Ļoti liela šogad aprita 8 Gadi gad spēleju RP jeb RolePlay.

RP Skolotāja pieredze citos projektos:Ir un ļoti liela.

Vai esat tikts ieslodzīts administrācijas cietumā ( aJail ) ?:Nē,jo serveris pašlaik ir aizvērts un ir izstrādes stadijā un protams kad nebūs Ajail.

Personāža statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats:Atvainojiet bet nebūs iespēja ielikt,jo pašlaik serveris ir aizvērts un tas tiek taisīts bet tad kad tiks sataisists protams ielikšu

Links uz Tavu ''sasveicināšanos'' :

Kāpēc vēlies būt RP Skolotājs tieši šajā projektā?:Tā tad šajā serverī vēlos būt Gamemaster tāpēc kad redzu un zinu kad viņi jums ir nepieciešami un jums ir vajadzīgi tieši tie kuriem ir ļoti liela un pietiekama pieredze un man tā ir protams ka jau minēju savā sasveicināšanas vēstulē kad RP spēlēju jau no 2011.gada un esmu arī Adminējis un veidojis Mapping.

Motivācijas Vēstule:Kā jau minēju savā sasveicināšanas vēstulē kad man ir pieredze Adminēšanā un šādā gara,bet es piesaku par GameMaster'u tāpēc ka jums viņi ir nepieciešami lai jums kāds palīdzētu un tieši tas ir GM's darbs palīdzēt Adminiem ja viņiem nav laika,un GM's pienakumos ir apmācīt jaunos spēlētajus un pastāstīt sīkāk par servera Terminiem un pastāstīt kā pieleitot "F1" jo ir tādi kas dažreiz visu aizmirs un pieredzes nav un tas ir mūsu darbs viņiem palīdzēt visādās problēma arī RolePlay ziņā ja "IC" ir notikusi situācija un ja kāds ir aizskāris personu "OOC" tas ir mūsu darbs personu sodīt par pārkāpumu un viņiem ir jāsaņemj sods par izdarīto lai nākošo reizi tas neatkārtotos un sods ir piemērots tieši tam sodam kāds ir pārkāpts un cik ilgi būs jāliek "Admins Jail",ja protams persona visu turpina darīt neklausot aizrādījumus viņa ir jāsoda ar "BAN" uz pāris dienām,un tas ir mūsu darbs skatīties lai nekas šāds serverī nenotiek lai spēlētāji varētu atveidot mierīgu un kvalitatīvu lomuspēli.Bet ja kādam GM's radīsies kad spēlētajs kaut ko nesaprot vai nav kārtīgi paskaidrots viņam viņš būs jāņemj uz "/gmlounge" un tur visu paskaidrot un uzzināt vai spēlētājs kaut ko māk vai nē,ja spēletājs pēc "/gmlounge" kaut ko nemācēs būs jāliek spēlētājam zīmīte "LowRp"un mūsu darbs ir palīdzēt lai nevienam šādas zīmītes nav .Cerams jums bija patīkami lasīt.

Ar cieņu:Ģenerālis.

Kā Jūs vērtētu savu RolePlay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu:9/10 Tā tad man ir liela pieredze gan Adminešāna gan RolePlay ziņā tāpēc vēlos to pierādī citiem spēlētājiem un daudz ko protu un esmu veidojis daudz nelegālās un legālas bet RolePlay tu iemācies tikai no sevis vai no tiem kas tev to iemāca un paskaidro kas un kā jādara bet ja tā runājam tad viss ir "SAFE" spēju palīdzēt citiem un forumā ir arī pieredze ar Moderatora statusu.

 

Vai Jūs apstiprinat visu teikto/rakstīto?:Jā

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Pieredze RolePlay Jomā!?:Ļoti liela šogad aprita 8 Gadi gad spēleju RP jeb RolePlay.

Jabūt reģistrētam forumā vismaz 3 nedēļas(-)

~ Jabūt vismaz veiktiem 150 ierakstiem forumā(-)

1. Ko vis mazāk gaidīju.

2. Prasības būtu vismaz aizpildījis nevis tas izlaidis.

3. Pārējais uz ko biju skatījies gļēvi, neabdomati rakstīts gamemaster, pieteikums būtu labāk pacenties. 

Vienīgais ko redzu esi skrējis, cik vien ātri vari sarakstīt, lai domātu ka esi ielicis laiku, bet šeit to neredzu. 

Anti-rekomendācija!  Rakstu no telefona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×