Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ROLEPLAY

Lomu spēle (angļu: Role-playing game vai saīsinājumā RPG) ir spēle, kuras dalībnieki pieņem izdomāta tēla lomu. Dalībnieki nosaka savu personāžu darbību atkarībā no tā personalizācijas, un tas izdodas vai nesanāk atkarībā no spēles sistēmas un veiksmes. Noteikumu ietvarā, spēlētāji var improvizēt; viņu izvēles ietekmē spēles virzienu un iznākumu.

Multi Theft Auto: San Andreas

Multi Theft Auto (MTA) ir vairāku spēlētāju modifikācija, kas paredzēta Microsoft Windows versijai Rockstar North spēlēs Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto. Grand Theft Auto: San Andreas, modifikācija arī kalpo kā atvasināts dzinējs Rockstar RenderWare interpretācijai.

Sign in to follow this  
Petrov

Petrovs par GM

Recommended Posts

Invision Community

PIETEIKUMS UZ RP SKOLOTĀJU

Prasības

~ Jabūt reģistrētam forumā vismaz 3 nedēļas:Nu šis website nav diez ko ilgs,es par šo uzzināju tik vakar,bet uz vecā foruma man bija vairāk kā 3 mēneši

~ Jabūt vismaz veiktiem 150 ierakstiem forumā:Nepostoju nonstop forumā

~ Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam ( WARN! ) Check

~ Jābūt vismaz 16 gadus vecam Man pašlaik ir 15 gadi

~ Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī Serveris nav vel gatavs

~ Serverī jābūt nospēlētām vismaz 130 stundām Serveris nav vel gatavs

Anketa

Tavs Vārds:Markuss

Vecums:15

Pieredze RolePlay Jomā!?:Man pieredze ir ļoti liela,jau kopš 2k13 gada kad sāku spēlēt SA:MP un 2k17 gadā pārgāju uz MTA bāzes,un šis bija pirmais serveris kurā biju spēlējis

RP Skolotāja pieredze citos projektos:Pieredze radās man šajā pašā serverī,iepriekš esmu šeit bijis GM,un visu arī apguvu šeit ar GoLLd palīdzību,paldies viņam!

Vai esat tikts ieslodzīts administrācijas cietumā ( aJail ) ?:Nē

Personāža statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats:Nav man statu pašlaik,jo serveris ir zem rekonstrukcijas

Links uz Tavu ''sasveicināšanos'' :

Kāpēc vēlies būt RP Skolotājs tieši šajā projektā?:Jo šis ir mans pirmais projekts kurā spēlēju,un arī gribu savu brīvo laiku veltīt šajā projektā

Motivācijas Vēstule Kritiku uzņemt es protu. Turpināšu ar to kad esmu komunukabls ar citiem un kā arī uzklausīt citu viedokli. Bet domāju ka gadu pieredzes nav tās svarīgākās,es domāju spēlētājam kurš ir nospēlējis 1 nagdu Roleplay zināšanas ir diezgan lielas. Pašos pirmsākumos nesapratu,kas ir Roleplay un kas šeit ir jādara,bet laikam ejot esmu palicis daudz nopietnāks un pēdējā gada laikā esmu sapratis kas īsti ir Roleplay ,tāpēc tagad vēlos likt to lietā 

Kā Jūs vērtētu savu RolePlay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu:Pēc manām domām man ir 8/10 es roleplay situācijās nēesmu perfekts,bet nēesmu arī parāk slikts

Vai Jūs apstiprinat visu teikto/rakstīto?:jā

No mani būs zaļā gaisma respekt 

• Patīk 1

No manis būs arī REC jo redzu kad esi čalis ar pieredzi un daudz ko proti 😄 GoodLuck