Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FizzyS

Lietotājs
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

FizzyS last won the day on March 26

FizzyS had the most liked content!

Community Reputation

5 Neitrāla

About FizzyS

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. FizzyS

  [MOD] -FizzyS

  Prasības Anketa Vārds Uzvārds:Mārtiņš (uzvārdu neatklāšu) Vecums: 15 gadi Links uz ''sasveicināšanos'' : Pieredze moderatora amatā:Pieredzes nav ,bet domāju ,ka katram ir vismaz 1 iespēja pameiģināt ko jaunu Kādēļ mums būtu jāzuņem Jūs šajā amatā?:Tāpēc ,ka tiek meklēti moderātori un es spēšu ar savu aktivitāti pārskatīt forumu un pildīšu savus pienākumus tikai lai forumam būtu labāk. Motivācijas vēstule:Motivēju pats sevi ,jo redzu ,ka tiek meklēti jauni moderātori un forumā esmu reģistrējies jau 2 janvāri un redzu ka tiešam te tadu nav.Nolēmu pieteikties. Esmu 15 gadus jauns un domāju ,ka 15 gados cilvēkam ir galva uz pleciem.Esmu komunikabls un jautrs patīk daudz sazināties ar cilvēkiem un dalītis ar savu pieredzi un sniegt daudz informācijas.Domāju ,ka šis darbiņš man nebūs grūts ,jo esmu pieradis pie kautkā tāda.Zinu ,ka forumā ir savi noteikumi un es tiem sekoju un cenšos tos nepārkāpt ,bet ... nevisi to tā dara moderātoram vajag aizrādīt un viņam vajag būt savam asumam un man tāds ir tāpec es ticu sev ,ka es šo visu varēšu pavilkt.Ceru ,ka sapratāt manu domu.
 2. Stāsts ~~ Solntsevskaya bratva ir radusies nesen to izveidoja nevisai turīgs cilvēks Aleksandrs Kozlovs ideja radās tāpec ,ka viņam nebija naudas lai sevi varētu uzturēt. Kādu dienu viņš aizejot uz nakts klubu ejot prom viņu sāka sist nepazistami cilvēki pēc dažām minūtēm iesaistījas citi cilveki un policijas darbinieki. Aleksandrs bija parasts cilvēks kas nesen ieradies no Maskavas Solntsevkas rajona.Pēc kautiņā nakts klūba viņš konstatēja ,ka viņam ir lauzstas ribas pēc tam vinš nonākot slimnīcā atgulēja vienu mēnesi un domāja par plāniem pilsēta.Aleksandram nebija draugu šaja štatā tāpec viņš nevienam nevarēja pazvanīt. Aleksandrs Maskavā strādaja par policistu pēc nepareizas izdarīšanas un avārijas izraisīšānas viņš tika izmests no Maskavas policijas un nākamajā menesī viņam sākas grūtibas ar naudu un viņš vairs nevarēja nomaksāt reiķinus par savu dzīvokli ,bet viņam bija draugs Vjacheslavs no kura viņš aizņēmas naudu un devās uz Los Santos štatu lai varētu uzsākt jaunu dzīvi un iegūt sev darbu ,bet viss pārvertās savādak viņš izlēma būt nelegālas cilvēks un naudu pelnīt nelegāla veidā. ~~ Nodarbošanās Bratvas biedri vairākkārt nodarbojas ar biznesu attīstišanu un izsišanas pilsēta (Kazino,Klubi,bāri u.c) Solntsevskayas bratva iegūtos ieročus par lielāku naudas summu nodeva tālak melnajā tirgū . Pārdod ieročus pilsēta pār diezgan lētam cenām Iēperk narkotikas un iemaina tās ar dīleri pret citu mantu kuru vajag Automātiski pievienojoties frakcijai tu piekrīri CK/PK/FPK Gribētājiem iespējams pievienoties tikai IC ceļā Ja gribi pievienoties tev jābūt krievu tautības vārdam un skinam Mūsu mērķis ir iegūt ietekmi vairākas ekonomiskjās sfēras pielietojot jebkaa veida līdzekļus un darbības (Konkurentu iznīcišanas,nolaupīšanas,krāpšanas,laupīšanas) Topiks var tikt papildināts vai pat mainīts.
 3. FizzyS

  Pasaka

  Pēc tam viņu padarisa jo bija lowaks kas māk tikai lidināties pa Los santos
 4. PIETEIKUMS UZ RP SKOLOTĀJU Prasības ~ Jabūt reģistrētam forumā vismaz 3 nedēļas ~ Jabūt vismaz veiktiem 150 ierakstiem forumā ~ Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam ( WARN! ) ~ Jābūt vismaz 16 gadus vecam ~ Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī ~ Serverī jābūt nospēlētām vismaz 130 stundām Anketa Tavs Vārds:Mārtiņš Vecums:15 gadus jauns Pieredze RolePlay Jomā!?:Erpoju jau 4gadus sāku visu lowaka gaitās un ar laiku vis man attīstījas sāku pievienoties nelegālas frakcijas kur RP ir jābūt labam ,bet tagad nepar to. Turos pie teikuma-Ja cilvēks aktīvi ir noerpojis 1 gadu viņam pieredze ir diezgan liela lai varētu sniegt pamācību jaunam spēletājam kurš vēl nāv sapratis RolePlay domu. Tāpēc domāju ,ka mana Roleplay pieredze ir diezgan liela. RP Skolotāja pieredze citos projektos:Midnight.lv (GM),Spitfire.lv(VCT,Galvenais AD) Vai esat tikts ieslodzīts administrācijas cietumā ( aJail ) ?:Nē Personāža statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats:Pašlaik tas nav iespējams ,bet būšu aktīvs šajā serveri ,nedomāju ,ka aiziešu. Links uz Tavu ''sasveicināšanos'' : Kāpēc vēlies būt RP Skolotājs tieši šajā projektā?:šis projekts mani piesaista erpot.Tāpec ,ka esmu guvis pieredze RolePlay jomā un vēlos dod to citiem spēletājiem lai viņi varētu optimāla līmeni atveidot RP.Kā arī palīdzēt cilvēkiem daždažādas lietās. Motivācijas Vēstule:Esmu erpojis daudz,daudz ,bet gribās pameiģināt ko jaunu.Motivēju pats sevi lai rakstītu šo visu domāju ,ka es varētu kļūt un palīdzēt citiem cilvēkiem,administrācijai ar reportu kaudzēm ,kā arī redzu ,ka tiek meklēti jauni RP skolotāji.Es personīgi esmu izpalīdzīgs cilvēks kā arī bieži dodu padomus pēc savas pieredzes.Piemēram cilvēks ir veicis nepareizu RolePlay darbību es viņam dodot savu padomu atbildi nesaņemšu nekādu *Ignors*.Bieži sastopos ar tādiem cilvēkiem kuriem trollisms nozīme RolePlay tas ir stūlbi un gribu lai šaja projektā tādu nebūtu.Parasti esmu godīgs atklāju nepilnības ,bugus un sazin vel kāas lietas.Zinu ,ka esmu spējigs šim darbam ,jo parasti iesāktu izdarīšu līdz galam.Ceru ,ka jūs mani sapratāt. Ar cieņu, Mārtiņš Kā Jūs vērtētu savu RolePlay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu:8/10 Vai Jūs apstiprinat visu teikto/rakstīto?:Protams
 5. FizzyS

  Sveiciens no FizzyA

  Sry bik esmu sapisies neuzmanības kļūda *15 gadi man nevis 16*
 6. FizzyS

  Petrovs par GM

  No mani būs zaļā gaisma respekt
 7. FizzyS

  [Ieteikums]Serverim

  Karoče kā īstenībā Ir Kriminal policija ,ceļu varētu izveidot atsevišķi un katrs pildītu savu...Nevis visi ķers viens otru
 8. FizzyS

  [Ieteikums]Serverim

  Man galvā nejauši iešāvas tāda doma ka varētu izveidot *Fort Carson Ceļu Policija*Lai ir intresantāk ,vai arī savadākus piem Krimināl u .c Domāju ,ka būtu intresantāks RP.Mazs ,bet intresants ieteikums.
 9. FizzyS

  Pasaka

  Un @GoLLd viņus aizveda uz gmloung...
 10. FizzyS

  [MTA:RP] Wasted login panelis ! Nobalso !!!

  otro ,bet vēl labāk būtu ,ka teksts būtu iztulkots
 11. FizzyS

  Pasaka

  un nonesa serveri...
 12. FizzyS

  Pasaka

  3 kēniņi kuri spēleja Mta wasted.lv
 13. Gribētos lai chatboxsā ziņas rādas augša kuras tiko uzrakstītas....Mmm vajadzētu servera monitoru (ar laiku kad būs vaļa) ,jo lai nav jasledz PC ,bet gan ienāc forumā pačeko vai ir jēga iet serverī. Mby izveidot apbalvojumus piem:Uzlicis avatāru ,iepostojis 5 reizes u.t.t.
 14. FizzyS

  Ado dziesmu

  5/10
×