Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FizzyS

Lietotājs
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FizzyS last won the day on February 3

FizzyS had the most liked content!

Community Reputation

3 Neitrāla

About FizzyS

Recent Profile Visitors

41 profile views
 1. FizzyS

  [Ieteikums]Serverim

  Karoče kā īstenībā Ir Kriminal policija ,ceļu varētu izveidot atsevišķi un katrs pildītu savu...Nevis visi ķers viens otru
 2. FizzyS

  [Ieteikums]Serverim

  Man galvā nejauši iešāvas tāda doma ka varētu izveidot *Fort Carson Ceļu Policija*Lai ir intresantāk ,vai arī savadākus piem Krimināl u .c Domāju ,ka būtu intresantāks RP.Mazs ,bet intresants ieteikums.
 3. FizzyS

  Pasaka

  Un @GoLLd viņus aizveda uz gmloung...
 4. FizzyS

  [MTA:RP] Wasted login panelis ! Nobalso !!!

  otro ,bet vēl labāk būtu ,ka teksts būtu iztulkots
 5. FizzyS

  Pasaka

  un nonesa serveri...
 6. FizzyS

  Pasaka

  3 kēniņi kuri spēleja Mta wasted.lv
 7. Gribētos lai chatboxsā ziņas rādas augša kuras tiko uzrakstītas....Mmm vajadzētu servera monitoru (ar laiku kad būs vaļa) ,jo lai nav jasledz PC ,bet gan ienāc forumā pačeko vai ir jēga iet serverī. Mby izveidot apbalvojumus piem:Uzlicis avatāru ,iepostojis 5 reizes u.t.t.
 8. FizzyS

  Ado dziesmu

  5/10
 9. Sveiki lasitāji nolēmu izveidot maziņu spēliti kura katrā projektā ir aktuāla iekš forumā. Noteikumi:Atrodi bildi ar ciparu piemēram es tagad likšu (Viens) nakamais (Divi) un tā uz priekšu Vai mēs varēsim tikt līdz simts?
 10. FizzyS

  Sveiciens no Castellani

  Čau Jevgenīj ceru ,ka uz palikšanu nekas ,nekas ganjau uzerposim LSGD kā iepriekš .
 11. FizzyS

  Custom skins

  Labdien Wasted.lv foruma lietotāji parakņajoties pa datoru atradu kautkādus senus custom skinus un padomāju ,ka varētu padalīties...(atvainojos par lielumiem) Esu lietojis visus un neviens nav bugains.Ceru ,ka jums noderēs Skina id 303 skina id 125 Skina id 124 Skina id 303
 12. Sveiki lasītāji parasti nerakstu sasveicināšanos ,bet kā nebija ko darīt izlēmu šo to pastāstīt par sevi... Tātad mani sauc Mārtiņš esmu 16 gadus vecs nāku no Latgales pats dzīvoju Rezeknes novadā laukos nujā lauki the best dzīves vieta.. :D.Brīvajā laikā pavadu laiku pie datora arī atkarīgs no laikapstākļiem.Tagad pa ziemu aizeju ar draugiem uzraut kādu hokeja maču ,bet parasti pirmdienās,trešdienās un piektdienās man ir florbola treniņi kurus regulāri apeklēju gandrīz 4trus gadus. Runājot par spēles sfēru:Sāku spēlēt SAMP biju lowaks neko nesapratu un beigās brālis pateica dod datoru iekačāšu tev MTA un samacišu erpot es piekritu un tad viņš mani kādu nedēļu no vietas mācija Rpot un ar laiku es sāku attistīties RolePlay ziņā.Ja nemaldos pirmo reizi spēleju Overdosā tas bija sen,sen tad gāja kicka laiki un tālak sāku spēlet spēletgrūti un sāku aktīvi erpot nelegālas organizācijas kuras mani vissvairāk iedvesmo. Vēl bez MTA spēlēju CS 1.6 ,CS:GO dators nepavelk 😄 ,dažreiz Euro Truck uzspēleju un tā neko vairs...P.S mācos programmēt. Nu nemaz cik daudz nav ,bet tāpat kautkas. Ar cieņu,Mārtiņš.
×