Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/12/2019 in all areas

 1. 1 point
  Man personīgi abi ne visai iet pie sirds,bet ja jāizvēlas tad priekšroku dodu variantam NR. 2.
 2. 1 point
  Sapratu, un jā atbalstu...
 3. 1 point
  Ja sapratu pareizi, tad viņš domā tā - PD izveidot vēl atsevišķas nodaļas (Pašvaldības policija,ceļu satiksmes policija un kriminālā policija) un veidot interesantu RP. Ideja jau nav slikta,bet es domāju, ka lai to īstenotu ir nedaudz jāpiestrādā un jāpiedomā + organizāciju vadītājiem jābūt ir ar galvu uz pleciem.
 4. 1 point
 5. 1 point
 6. 1 point
  Drīzumā tiks ievietots info par dropu sistēmu!
 7. 1 point
  Un pēctam atdzima
 8. 1 point
  Sveicinats Sodien velamies pazinot tev, ka servera veidosana uz laiku tiek aptureta sakara ar veselibas problemam !
 9. 1 point
  Privāto uzņēmumu sistēma ______________________________________________________________________________________________________________ Par sistēmu: Ar šo sistēmu spēletājiem būs iespēja izveidot savu privāto uzņēmumu visvisādas nozarēs attīstit RolePlay sniegtās iespējas.šīs sistēmas mērķis ir spēletājiem dod iespēju vairāk izpausties ar RolePlay veidojot savus uzņēmumus un gūstot no tiem ienākumus.Mēs visi zinām ,ka privāto organizāciju tīklu sastāda aptuveni 80% ar servisiem ,bet atceraties ,ka vēl ir milzum daudz visvisādu citu iespēju.Ar privātas organizācijas ir liels aizsegs nelegālajām organizācijam. Naudas saņemšana un tās izsniegšana: Uzņemuma ienākumi tiek izsniegti vienreiz nedēļa svētdienās.Naudu izsniedzot ieliek to uz (f3) paneli vai arī uz rokām frakcijas galvai pirmstam veicot /charity par izejvielām un visiem nodokļiem. Lai saņemtu šo naudu visu laiku jums ir nepieciešams aktīvi erpot savā izveidotajā uzņēmumā reklamēt kā arī uzņemt SS kurus nedeļas beigās ievietot ienākumu pieprasījuma topikā. /charity par izejvielām ir 15% no attiecīgas nedēļas ienākumiem kā ari no kopējas summas ienākumiem tiek atskaitīti LSV nodokļiem. Uzņēmumu attīstibas līmeņī: Mazs uzņēmums:Transportlīdzekļi nav nepieciešami,jābūt kādai ēkai piemēŗam Rūpnīcai,studijai vai citai ēkai..(Vismaz 4 cilvēki frakcijā) Vidējs uzņēmums:Nepieciešāmas ēkas un vismaz 3 transportlīdzekļi..(Vismaz 6 cilvēki frakcijā) Liels uzņēmums:Nepieciešāma offisa ēka vai biroja liela un attīstīta studija vai rūpnica u.c ...(vismaz 10 cilvēki frakcijā) Vadošais Uzņēmums:Nepiešams viss augstāk rakstītais ,frakcijai jāpastāv 5 nedeļas ....(Vismaz 12 cilvēki frakcijā) Naudas apjomi: Maza uzņēmuma peļņa nedeļā 2,500$-15'000$ Vidēja uzņēmuma peļņa nedēļā 15'000$-35''000$ Liela Uzņēmuma peļņa nedēļā 35'000$-65'000$ Vadošā uzņēmuma peļņa nedēļa 50'000$-85'000$ Privātas organizācijas statusa un F3 paneļa iegūšanas noteikumi: Uzņēmam jābūt reģistrētam Fort Carson Valdībā (OBLIGĀTI) Uzņēmuma jābūt vismaz 4 bidriem (OBLIGĀTI) Uzņemu topikam jātrodas pareizajā sadaļa(OBLIGĀTI) Noteikumi saistība ar šo sistēmu: Privātaja organizācija nedrīkst strādat tad kad tu jau esi strādajis kāda no valdības organizācija vai officiālajā orgaznizācijā.. ja radušies jautājumi vai kādas problēmas griežaties pie (Te būs UCP) rakstot PM forumā vai arī reportu spēle... Topikas var tikt atjaunots vai arī paplašināts
 10. 1 point
  PIETEIKUMS UZ RP SKOLOTĀJU Prasības ~ Jabūt reģistrētam forumā vismaz 3 nedēļas ~ Jabūt vismaz veiktiem 150 ierakstiem forumā ~ Nedrīkst būt nevienam brīdinājuma punktam ( WARN! ) ~ Jābūt vismaz 16 gadus vecam ~ Nedrīkst būt vairāk par 3 aJail serverī ~ Serverī jābūt nospēlētām vismaz 130 stundām Anketa Tavs Vārds: Vecums: Pieredze RolePlay Jomā!?: RP Skolotāja pieredze citos projektos: Vai esat tikts ieslodzīts administrācijas cietumā ( aJail ) ?: Personāža statistikas bilde/-s, jeb bilde no /stats: Links uz Tavu ''sasveicināšanos'' : Kāpēc vēlies būt RP Skolotājs tieši šajā projektā?: Motivācijas Vēstule: Kā Jūs vērtētu savu RolePlay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu pašvērtējumu: Vai Jūs apstiprinat visu teikto/rakstīto?:
 11. 1 point
×