Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/23/2019 in all areas

 1. 1 point
  Prasības Anketa Vārds Uzvārds:Mārtiņš (uzvārdu neatklāšu) Vecums: 15 gadi Links uz ''sasveicināšanos'' : Pieredze moderatora amatā:Pieredzes nav ,bet domāju ,ka katram ir vismaz 1 iespēja pameiģināt ko jaunu Kādēļ mums būtu jāzuņem Jūs šajā amatā?:Tāpēc ,ka tiek meklēti moderātori un es spēšu ar savu aktivitāti pārskatīt forumu un pildīšu savus pienākumus tikai lai forumam būtu labāk. Motivācijas vēstule:Motivēju pats sevi ,jo redzu ,ka tiek meklēti jauni moderātori un forumā esmu reģistrējies jau 2 janvāri un redzu ka tiešam te tadu nav.Nolēmu pieteikties. Esmu 15 gadus jauns un domāju ,ka 15 gados cilvēkam ir galva uz pleciem.Esmu komunikabls un jautrs patīk daudz sazināties ar cilvēkiem un dalītis ar savu pieredzi un sniegt daudz informācijas.Domāju ,ka šis darbiņš man nebūs grūts ,jo esmu pieradis pie kautkā tāda.Zinu ,ka forumā ir savi noteikumi un es tiem sekoju un cenšos tos nepārkāpt ,bet ... nevisi to tā dara moderātoram vajag aizrādīt un viņam vajag būt savam asumam un man tāds ir tāpec es ticu sev ,ka es šo visu varēšu pavilkt.Ceru ,ka sapratāt manu domu.
 2. 1 point
  Sveiciens visiem no Ģenerālis!Esmu Markus Dominick's esmu dzimis Latvija bet dzīvoja USA pie Krustmātes un latviešu valodu dažreiz aizmirstu tā sakot "Dažus vārdu"bet tā man ir Ok,tā tad ķeršos uzreiz pie lietas:Nodarbojos ar Dziesmu rakstīšanu un Beat veidošanu jo USA tas ir populārāk nekā "Latvijā"jo latvijā ar repu neko daudz nenopelnīsi,un MTA Spēlēju jau 7 gadus šogad palika 8 gadi kopš spēlēju MTA.Un USA dzīvoju tādā Valstī vai pilsētā kā Missipi un tur esmu iepazinis daudz draugus ar kuriem arī pavadu brīvo laiku,bet teikšu godīgi tur meitenes ir skaistākas un simpātiskas :D,bet tur ir ļoti grūti dzīvot ja neredzi savus tuviniekus kā brāļus vai māsas jo tev viņi rūp,un tas ir ļoti grūti. Ar ko nodarbojos un par ko strādāju: Tā tad nodarbojos ar Mūzikas un dziesmu rakstīšanu un to veidošanu,brīvajā laikā dotos ārā ar draugiem un pašlaik mums ir +27 grādi un te reāli ir karsti un var iet peldēt,bet nezinu cik jums tur Latvijā ir,bet Beat taisu pēc pasūtījuma ja protams ir vajadzība šim serveri varu uztaisi For Free Beat ja vajag tad palūgšu kādam īpašniekam uzrakstīt man Pmā un Beat būs gatavs pēc 1 dienas un jā. Strādāju par FreeStyle Beat treneri treneju bērniem veidot savu mūziku jeb Beat kādu vien viņi vēlās,ja vēlēsies "Hard Beat"es viņiem palīdzēšu to Pilnveidot un visu daru ar pieredzi un prasmēm,ja kādam ir vajaadzība varu palīdzēt Discord esmu pieejams 24/7 varat droši rakstīt pateikšu kas un kā.Protams palīdzēšu. Ar ko vēl es nodarbojos un kur man ir pieredze: Es dažreiz piesēžos pie datora un kaut ko programmeju un arī veidoju Scirpt un Mapping ja protams ir vajadzība un MTA spēlēju kopš 2011.gada jā tieši tā šogad aprita 8.gadi kad spēlēju MTA un ir liela pieredze Adminēšāna un tādās lietās. Mana pieredze ir veidojot serveriem Mapping un visu šito ,bet arī daudz ko protu no "Nelegālām Frakcijām" un arī mēdzu palīdzēt citu kumonu īpašniekiem izveidot serveri jo pieredze ir Liela. Labi tas būs viss par manīm. Ar cieņu! Markus Dominick's
 3. 1 point
  dalbojobs… antirekomendacija
 4. 1 point
  Stāsts ~~ Solntsevskaya bratva ir radusies nesen to izveidoja nevisai turīgs cilvēks Aleksandrs Kozlovs ideja radās tāpec ,ka viņam nebija naudas lai sevi varētu uzturēt. Kādu dienu viņš aizejot uz nakts klubu ejot prom viņu sāka sist nepazistami cilvēki pēc dažām minūtēm iesaistījas citi cilveki un policijas darbinieki. Aleksandrs bija parasts cilvēks kas nesen ieradies no Maskavas Solntsevkas rajona.Pēc kautiņā nakts klūba viņš konstatēja ,ka viņam ir lauzstas ribas pēc tam vinš nonākot slimnīcā atgulēja vienu mēnesi un domāja par plāniem pilsēta.Aleksandram nebija draugu šaja štatā tāpec viņš nevienam nevarēja pazvanīt. Aleksandrs Maskavā strādaja par policistu pēc nepareizas izdarīšanas un avārijas izraisīšānas viņš tika izmests no Maskavas policijas un nākamajā menesī viņam sākas grūtibas ar naudu un viņš vairs nevarēja nomaksāt reiķinus par savu dzīvokli ,bet viņam bija draugs Vjacheslavs no kura viņš aizņēmas naudu un devās uz Los Santos štatu lai varētu uzsākt jaunu dzīvi un iegūt sev darbu ,bet viss pārvertās savādak viņš izlēma būt nelegālas cilvēks un naudu pelnīt nelegāla veidā. ~~ Nodarbošanās Bratvas biedri vairākkārt nodarbojas ar biznesu attīstišanu un izsišanas pilsēta (Kazino,Klubi,bāri u.c) Solntsevskayas bratva iegūtos ieročus par lielāku naudas summu nodeva tālak melnajā tirgū . Pārdod ieročus pilsēta pār diezgan lētam cenām Iēperk narkotikas un iemaina tās ar dīleri pret citu mantu kuru vajag Automātiski pievienojoties frakcijai tu piekrīri CK/PK/FPK Gribētājiem iespējams pievienoties tikai IC ceļā Ja gribi pievienoties tev jābūt krievu tautības vārdam un skinam Mūsu mērķis ir iegūt ietekmi vairākas ekonomiskjās sfēras pielietojot jebkaa veida līdzekļus un darbības (Konkurentu iznīcišanas,nolaupīšanas,krāpšanas,laupīšanas) Topiks var tikt papildināts vai pat mainīts.
×